Autodoprava SloVensko

Vnútroštátna preprava

Jedinečný dopravný partner pre vás

Hľadáte spôsob ako rýchlo, efektívne a za prijateľnú cenu prepraviť väčšie či menšie množstvo tovaru do svojich pobočiek či k zákazníkom v rámci celého Slovenska? Hľadáte dlhodobého spoľahlivého partnera, ktorý si zakladá na férovom prístupe ku klientom? 

V tom prípade pre vás máme dobrú správu, našli ste nás. Vďaka dlhoročným skúsenostiam poskytujeme zákazníkom prvotriedne služby v oblasti nákladnej automobilovej prepravy. Nech už potrebujete prepraviť tovar z východu na západ, z juhu na sever alebo v akomkoľvek inom smere, sme tu vždy pre vás.

Poskytujeme flexibilitu v každom smere

Špecializujeme sa najmä na dlhodobé vzťahy a pravidelné prepravy pre stálych zákazníkov, ale vďaka našej flexibilite poskytneme rovnako kvalitné služby aj v prípade potreby občasnej či dokonca len jednorazovej prepravy. Prevádzkujeme vozidlá s nosnosťou až 18 ton, ktoré sú vybavené hydraulickým čelom a nákladná plocha je krytá plachtou, vďaka čomu vieme zabezpečiť nakládku a vykládku aj na stiesnených miestach.

 

K flexibilite tiež prispieva naša špecializácia na vnútroštátnu prepravu. Vďaka tomuto úzkemu zameraniu, relatívne malej rozlohe Slovenska a zlepšujúcej sa dopravnej infraštruktúre dokážeme realizovať prepravu najrôznejších tovarov vo veľmi krátkom čase, keď rýchlosť dopravy významne prispieva k spokojnosti klientov. Samotnú dopravu, samozrejme, zabezpečujú kvalifikovaní vodiči, ktorí prispievajú k bezpečnosti a vysokému štandardu doručovania nákladu. Neváhajte nás kontaktovať s vašimi požiadavkami.

Cenovú ponuku môžete mať ešte dnes